• Kategoria: Aktualności
  • Odsłony: 426

Węgry: Krisztian Pars na dopingu

Krisztian Pars, foto: Róth Tamás, wikipedia commons

36-letni węgierski młociarz, mistrz olimpijski z Londynu z 2012 roku został zawieszony za stosowanie dopingu. Pobrana od zawodnika w styczniu próbka dała wynik pozytywny.

• Odsłony: 434

Bolt: kolejny trening z piłkarzami BVB

Samuel Blanck - Christian Coleman, Usain Bolt, Christophe Lemaitre, finale 4x100m

Jamajski sprinter, Usain Bolt kolejny raz będzie trenował z piłkarzami niemieckiej drużyny piłkarskiej z Dortmundu. Bolt przygotowuje się do czerwcowego meczy charytatywnego, który odbędzie się w Manchesterze.

• Odsłony: 395

Belgrad: Swoboda wicemistrzynią Europy na hali

Ewa Swoboda, foto: Adam Kowalski
Ewa Swoboda, trzecia przed rokiem podczas halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie awansowała o jedną lokatę w klasyfikacji po dyskwalifikacji Ukrainki Ołesii Powch.
  • Odsłony: 455

Leiria: Fajdek zwycięża w rzucie młotem

Paweł Fajdek

Paweł Fajdek wygrał konkurs rzutu młotem podczas Pucharu Europy w rzutach w portugalskiej Leiri. Polak zwyciężył w trudnych warunkach atmosfercznych z rezultatem 77.30m.

• Odsłony: 324

Leiria: 10 osobowa reprezentacja Polski

Michał Haratyk, foto: Adam Kowalski

Już w ten weekend 10-11 marca w portuglaskiej miejscowości Leiria zostanie rozegrany 18. Puchar Europy w rzutach. Polske będzie reprezentować 10 osobowa ekipa, w skład której wchodzą m. in. Paweł Fajdek, Maliwa Kopron czy Michał Haratyk.